Zvětšit písmo | Zmenšit písmo

 


Reklama

Místo pro Váš reklamní banner.
Zde je možné umístit reklamu pro Vaši firmu. Vyhotovení reklamního banneru v ceně.

Přidání nové zprávy

Dle pomatenců z EU a následně § 89 zákona 127/2005 Sb. - o elektronických komunikacích jsem povinen Vás upozornit že právě jen tato stránka využívá cookies. Tyto slouží ale výhradně k tomu, aby Vám při opětovném návratu pomohly předvyplnit odesílací formulář. Jejich zavedení proběhne až odesláním formuláře s příspěvkem, takže jeho využitím dáváte souhlas s jejich používáním.

« Nebudu psát, zpět na fórum

  Přidání nové zprávy  

Tuto kolonku NEVYPLŇUJTE (!!!) Slouží pouze jako protirobotí návnada.

Jméno:
kód:   
Vzkaz:
B  I  @  Link 
vložit čáru
Vlož obrázek


Další fůra smailíků (emotikonů) »


Intim smailíci »


Nápovéda

Vkládání videa z You Tube

You Tube logo Možnost sdílet video z You Tube tomuto fóru ještě chyběla. Od teď je možné sdílet v příspěvcích videa uložená právě na You Tube. Toto šlo sice již dříve, ale z odkazu na video se stal jen pouhý prostý odkaz na stránku s videem. Tato možnost sice zůstává zachována a vložíme li odkaz z adresního řádku, stane se z něj i nadále prostý odkaz na stránku s uloženým videem.
Nově je zde přidána možnost vložit tato videa přímo jako objekt, to znamená že se projeví video přímo ve fóru. Přidání videa zvládneme intuitivně a jednoduše ve třech krocích.

1. Výběr videa

Výběr videa U vybraného videa rozklikneme položku "Sdílet".

 

2. Kopírování odkazu

Výběr videa Po rozkliknutí "Sdílet" se nám objeví adresa videa, která již bývá přímo vybrána (zašedlá). Tuto adresu pouze zkopírujeme do schránky.

 

3. Vložení odkazu

Výběr videa Obsah schránky s adresou videa pak pouze vložíme bez jakýchkoli kouzel do fóra. To už se samo postará o to, aby se z něj vytvořilo video.
Video bude vloženo i s odkazem na stránku kde se původně nachází. Není tedy nutné přidávat ještě jeden odkaz.
Přeji hezké vkládání...