Zvětšit písmo | Zmenšit písmo

 


Reklama

Místo pro Váš reklamní banner.
Zde je možné umístit reklamu pro Vaši firmu. Vyhotovení reklamního banneru v ceně.

Vaše příspěvky

  Nový systém redakčního vkládání příspěvků. Pokut má někdo zájem o to sem přispívat, nebo si systém vyzkoušet, ať napíše (T.Thomas@seznam.cz) a já mu rád vytvořím profil ...
Administrace


odministrátor a jiní

Asi máš Majko pravdu. Také mne to napadlo už při tom když jsem Ti přiděloval práva. No nic, chybkami se člověk učí a Cimermanova cesta slepích uliček je asi opravdu nejlepší školou.

A by se neřeklo, posílám všem "párek v rohlíku"

Hot dog


administrátor

Tomáši, nebyl ten minulý krach proto, že jsi mě taky udělal administrátorem a 2 adminy to prostě nezkouslo? Teď už jsem asi jen redaktor, že?


tak znovu

Tak pokus podruhé a veseleji.


A je to tu znovu ...

Sice to na prvý pohled vypadá jako že se nic nezměnilo, ale musel jsem provést přeinstalaci tohoto redakčního systému. Nějak se to volako posralo. Asi není tak úplně dokonalý, ale i tak se mi dost líbí. Rád bych jej použil v nové verzi stránek, kterou pomalu připravuji. Nebude to na prvý pohled pro uživatele zas tak nic převratného, ale chci využít (a hlavně se naučit) šablonový systém, trend současného webu. Takže pokud budete mít dále zájem, testujte, ať si udělám obrázek o tom zdali tuto miniredakci použít.